One of the notable characters from Anata ni Koi Suru Ren'ai Recette, Fuuka Kagiyoshi is recognized for 腰まで 黒 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97875 |
|---|---|
| Name | Fuuka Kagiyoshi |
| Other Names | 鍵由 楓花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Anata ni Koi Suru Ren'ai Recette |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hasumi Itou, 伊藤葉純, いとう はすみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | November 20 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 157cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuka Kagiyoshi
プロフィール
Fuuka Kagiyoshi is a character from Anata ni Koi Suru Ren'ai Recette.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 黒 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| sheedy joined |
| Somniscope joined |

Facebook 