|
☰ Links
|
|
| ID | 97992 |
|---|---|
| Name | Maher Nekoyashiki |
| Other Names | 猫屋敷 メア |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hana Hime * Absolute! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Hibiku Yamamura, 山村響, やまむら ひびく |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | March 24 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maher Nekoyashiki
プロフィール
Anime girl Maher Nekoyashiki is a character from Hana Hime * Absolute!.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and ピンク hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|
50 
Facebook 
Hana Hime * Absolute!
artmaster rated