One of the notable characters from Yume to Iro de Dekiteiru, Ren Onbara is recognized for 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98080 |
|---|---|
| Name | Ren Onbara |
| Other Names | 乙原 恋 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Yume to Iro de Dekiteiru |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Chiyo Ousaki, 桜咲千依, おうさき ちよ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ren Onbara
プロフィール
Ren Onbara is a character from Yume to Iro de Dekiteiru.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mohameda41imal joined |

Facebook 
Yume to Iro de Dekiteiru