Tsumugi Takanashi appears in pieces / Wataridori no Somnium as one of the main characters with 胸まで 黒 hair and オレンジ eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98102 |
|---|---|
| Name | Tsumugi Takanashi |
| Other Names | 小鳥遊 紬 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | pieces / Wataridori no Somnium |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsumugi Takanashi
プロフィール
Tsumugi Takanashi is a character from pieces / Wataridori no Somnium.
They have been indexed as 女性 Teen with オレンジ eyes and 黒 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
pieces / Wataridori no Somnium
Luna_Bakugo faved