Manami Mitaki is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 featuring 腰まで 茶色 hair and 灰色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98239 |
|---|---|
| Name | Manami Mitaki |
| Other Names | 三滝 真波 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Mitaki
プロフィール
Manami Mitaki is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2.
They have been indexed as 女性 大人 with 灰色 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 灰色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Adaminbiri18 joined |
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |

Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou 2