Sawadee appears in Can Can Bunny Premiere 3 as one of the main characters with 肩まで 青 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98274 |
|---|---|
| Name | Sawadee |
| Other Names | サワディ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Can Can Bunny Premiere 3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 140cm |
| Bust | 62cm |
| Waist | 43cm |
| Hip | 68cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sawadee
プロフィール
Sawadee is a character from Can Can Bunny Premiere 3.
They have been indexed as 女性 Child with 赤 eyes and 青 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
| Mohameda41imal joined |

Facebook 
Can Can Bunny Premiere 3