One of the notable characters from Can Can Bunny Premiere 3, Swatty is recognized for 腰まで / 腰より 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98276 |
|---|---|
| Name | Swatty |
| Other Names | スワティ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Can Can Bunny Premiere 3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Swatty
プロフィール
Swatty is a character from Can Can Bunny Premiere 3.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dragonborn joined |

Facebook 
Can Can Bunny Premiere 3