Meguri Mizusawa is one of the main characters from Tsumi Koi x 2/3 known for 腰まで 青 hair and 青 / 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98284 |
|---|---|
| Name | Meguri Mizusawa |
| Other Names | 水沢 めぐり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsumi Koi x 2/3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Haruoka Sawa, 春岡 沙和, はるおか さわ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meguri Mizusawa
プロフィール
Meguri Mizusawa is a character from Tsumi Koi x 2/3.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 / 緑 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 / 緑 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tsumi Koi x 2/3