Reina Yumemi is one of the main characters from Tsumi Koi x 2/3 known for 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98285 |
|---|---|
| Name | Reina Yumemi |
| Other Names | 夢見 レイナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsumi Koi x 2/3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Yumemi
プロフィール
Reina Yumemi is a character from Tsumi Koi x 2/3.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |

Facebook 
Tsumi Koi x 2/3