Ayame Onose appears in Triangle Love -Apricot Fizz- as one of the main characters with 腰まで / 腰より 黒 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98286 |
|---|---|
| Name | Ayame Onose |
| Other Names | 小野瀬 彩夢 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Triangle Love -Apricot Fizz- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yuri Aoi, 葵ゆり, あおい ゆり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayame Onose
プロフィール
Ayame Onose is a character from Triangle Love -Apricot Fizz-.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |

Facebook 
Triangle Love -Apricot Fizz-