☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 98475 |
|---|---|
| Name | Tsubaki Suzakuin |
| Other Names | 朱雀院 椿 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kizuna Kirameku Koi Iroha |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ayuru Oohashi, 大橋歩夕, おおはし あゆる |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tsubaki Suzakuin
プロフィール
Anime girl Tsubaki Suzakuin is a character from Kizuna Kirameku Koi Iroha.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 白 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Elias rated You Can't Be in a Rom-Com with Your Childhood Friends! ★★★★★
|
Elias faved You Can't Be in a Rom-Com with Your Childhood Friends!
|

Facebook 

Kizuna Kirameku Koi Iroha
Elias rated