Akiko Makijima is a character from Dahlia no Wakudeki featuring 腰まで 茶色 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98526 |
|---|---|
| Name | Akiko Makijima |
| Other Names | 槇島 亜希子(まきじま あきこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dahlia no Wakudeki |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akiko Makijima
プロフィール
Akiko Makijima is a character from Dahlia no Wakudeki.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
/from/ダリアの惑溺/uploads/chars/39134-2143677682.jpg)
Facebook 
Dahlia no Wakudeki