Friufrau is a character from Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari- featuring 腰まで / 腰より 金髪 / 黄色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98601 |
|---|---|
| Name | Friufrau |
| Other Names | フリウフラウ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Lili Tanaka, 田中理々, たなか りり |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Friufrau
プロフィール
Friufrau is a character from Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
21
Facebook 
Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-