Liliya Ilyinichna Kalashnikova is a character from Amanatsu Adolesence featuring 腰まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98908 |
|---|---|
| Name | Liliya Ilyinichna Kalashnikova |
| Other Names | リーリヤ・イリイーニチナ・カラーシュニコヴァ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Amanatsu Adolesence |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kanae Iwasaki, 岩崎可苗, いわさき か なえ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liliya Ilyinichna Kalashnikova
プロフィール
Liliya Ilyinichna Kalashnikova is a character from Amanatsu Adolesence.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Amanatsu Adolesence