Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring 腰まで ピンク hair and 緑 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98928 |
|---|---|
| Name | Hikari Rurikarakusa |
| Other Names | 瑠璃唐草 ひかり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Suzuka Fujimura, 藤邑鈴香, ふじむら すずか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 146cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hikari Rurikarakusa
プロフィール
Hikari Rurikarakusa is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as 女性 Teen with 緑 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~
SKyongmania faved