Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring 腰まで / 腰より 青 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98930 |
|---|---|
| Name | Hana Tsukitoji |
| Other Names | 月兎耳 ハナ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 139cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Tsukitoji
プロフィール
Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as 女性 Child with ピンク eyes and 青 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~