Kohaku Mito is one of the main characters from Tayutama 2 -You're the Only One- known for 腰まで 茶色 hair, 赤 eyes, and 獣 ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99080 |
|---|---|
| Name | Kohaku Mito |
| Other Names | 泉戸 こはく |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tayutama 2 -You're the Only One- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Akane Fujita, 藤田茜, ふじたあかね |
| タグ | school uniform |
| Personality | |
| Birthday | January 26 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 150cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kohaku Mito
プロフィール
Kohaku Mito is a character from Tayutama 2 -You're the Only One-.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tayutama 2 -You're the Only One-