Hifumi Saijou is a character from Tayutama 2 -You're the Only One- featuring 腰まで 紫 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99082 |
|---|---|
| Name | Hifumi Saijou |
| Other Names | 西条 緋文 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tayutama 2 -You're the Only One- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Shizuka Ishigami, 石上静香, いしがみ しずか |
| タグ | side ponytail, school uniform, ribbon tie |
| Personality | |
| Birthday | December 3 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 167cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hifumi Saijou
プロフィール
Hifumi Saijou is a character from Tayutama 2 -You're the Only One-.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|

Facebook 
Tayutama 2 -You're the Only One-
SKyongmania faved