Yui Sawamura appears in Toki o Tsumugu Yakusoku as one of the main characters with 肩まで オレンジ hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99131 |
|---|---|
| Name | Yui Sawamura |
| Other Names | 沢村 唯依 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Toki o Tsumugu Yakusoku |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Eri Sendai, 仙台エリ, せんだい エリ |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | May 15 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 145cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 76cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yui Sawamura
プロフィール
Yui Sawamura is a character from Toki o Tsumugu Yakusoku.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and オレンジ hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | オレンジ | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dovah joined |

Facebook 
Toki o Tsumugu Yakusoku