One of the notable characters from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!, Yuuka Minazuki is recognized for 胸まで 茶色 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99602 |
|---|---|
| Name | Yuuka Minazuki |
| Other Names | 水無月 優香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Haruna Kirishima, 霧島はるな, きりしま はるな |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 105cm |
| Cup Size | K |
| Waist | 58cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuka Minazuki
プロフィール
Yuuka Minazuki is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
ならキスも中出しもとーぜんだよねっ!/uploads/chars/41903-2062715046.jpg)
Facebook 
Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!