Yoshino Kawamura is a personaje principal character from Shihai no Kyoudan 2 known for cadera / pasado de cadera rosa hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101652 |
|---|---|
| Nombre | Yoshino Kawamura |
| Other Names | 川村 芳乃(かわむら よしの) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Reika Fujisawa, 藤沢 れい香, ふじさわ れいか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yoshino Kawamura
Perfil
Yoshino Kawamura is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
| Sdsz joined |
3
56
32
67
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2