|
☰ Links
|
|
| ID | 10767 |
|---|---|
| Nombre | Megumu Sainohara |
| Other Names | 才野原 惠, さいのはら めぐむ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Rui wa Tomo o Yobu |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Megu Ashiro, 城めぐ, あしろ めぐ |
| Etiquetas | gakuran, hinnyuu, rich, side bangs |
| Personalidad | |
| Birthday | December 15 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Blood Type | AB |
| Height | 171cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
6 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
16 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
21 Character of the Month nominations |
|
Megumu Sainohara
Perfil
Anime boy Megumu Sainohara is a character from Rui wa Tomo o Yobu.
They have been indexed as Masculino Adolescente with Rosa eyes and Púrpura hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Masculino | (Femenino) |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
| Pipotoast | Dec 15, 2025 |
|---|---|
| HAPPY BIRTHDAY MEGUMUUUUU!! i'll always LOVE you no matter what and you deserve ALL the gems in this universe ( ◜‿◝ )💜💝💗💞🎂 | |
| Anonymous | Aug 20, 2024 |
| she's cute and coolll i love her (≻,≺)≺3 | |
2403
97
22
21

Facebook 
Rui wa Tomo o Yobu