|
☰ Links
|
|
| ID | 110587 |
|---|---|
| Nombre | Sae Inagaki |
| Other Names | 稲垣紗衣 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Shoujo Kyouiku |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mari Shinohara, 篠原麻李, しのはら まり |
| Etiquetas | school uniform, hairband |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sae Inagaki
Perfil
Anime girl Sae Inagaki is a character from Shoujo Kyouiku.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Negro hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Elias rated Tadaima, Ojamasaremasu! ★★★★★
|
Elias faved Tadaima, Ojamasaremasu!
|

Facebook 
Shoujo Kyouiku
Elias rated