|
☰ Links
|
|
| ID | 111489 |
|---|---|
| Nombre | Saeri Souja |
| Other Names | 蒼社紗衣里 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Omega Labyrinth |
| Tipo de Medio | video game |
| Expresado Por | M・A・O, 市道真央, いちみち まお |
| Etiquetas | boots, school uniform, bow, scarf, multicolour hair, gradient hair |
| Personalidad | |
| Birthday | February 1 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 154cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saeri Souja
Perfil
Anime girl Saeri Souja is a character from Omega Labyrinth.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Gris hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Gris | (Azul) |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|
SK071 rated Ninja Scroll ★★★★★
|
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Omega Labyrinth
SK071 faved
SilverWolfKing rated