Rea Katagiri is a character from World's End Harem featuring al pecho negro hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112499 |
|---|---|
| Nombre | Rea Katagiri |
| Other Names | 片桐麗亜 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Keiko Watanabe, 渡部恵子, わたなべ けいこ |
| Etiquetas | thighhighs, dress |
| Personalidad | |
| Birthday | July 12 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 159cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 78cm |
| Dislikes | Meat |
| Likes | Mushrooms |
| Special Skills | Photographic memory |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rea Katagiri
Perfil
Rea Katagiri is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Friend of Mira Suou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Similar Characters
Also from World's End Harem
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |
| Mohameda41imal joined |
3
4
Facebook 
World's End Harem