Natsu Ichijou appears in World's End Harem as a sin clasificar character with al pecho rubio / amarillo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112509 |
|---|---|
| Nombre | Natsu Ichijou |
| Other Names | 一条奈都 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Arisa Aihara, 愛原ありさ, あいはら ありさ |
| Etiquetas | school uniform, hairband, swimsuit, bun |
| Personalidad | |
| Birthday | July 10 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 160cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
| Special Skills | Tea ceremony |
| Dislikes | Looking after herself |
| Likes | Claude Monet paintings |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsu Ichijou
Perfil
Natsu Ichijou is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Classmate of Shouta Doi
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
4
Facebook 
World's End Harem