One of the notable characters from Bullied ~Revenge Hypnosis~, Minako Sanada is recognized for hasta la cintura marrón hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112652 |
|---|---|
| Nombre | Minako Sanada |
| Other Names | 真田美菜子 |
| Role | Antagonista |
| Primary Assignment | Bullied ~Revenge Hypnosis~ |
| Tipo de Medio | ova |
| Expresado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Etiquetas | school uniform, sweater, skirt |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Weight | 61kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minako Sanada
Perfil
Minako Sanada is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Best friend of Izumi Nogami
Best friend of Sae Hinata
Enemy of Akitaka Tazaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|
3
60
15
56
Facebook 
Bullied ~Revenge Hypnosis~
SKyongmania faved
SKyongmania rated