Sae Hinata is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~ featuring hasta los hombros marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112653 |
|---|---|
| Nombre | Sae Hinata |
| Other Names | 日向紗英 |
| Role | Antagonista |
| Primary Assignment | Bullied ~Revenge Hypnosis~ |
| Tipo de Medio | ova |
| Expresado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Etiquetas | dark skin, school uniform, tanned, tan lines, swimsuit |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sae Hinata
Perfil
Sae Hinata is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Best friend of Izumi Nogami
Best friend of Minako Sanada
Enemy of Akitaka Tazaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Bullied ~Revenge Hypnosis~