Chikuwa appears in Torikago Scrap March as a sin clasificar character with al cuello naranja hair, rojo eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119705 |
|---|---|
| Nombre | Chikuwa |
| Other Names | チクワ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | Akane Fujita, 藤田茜, ふじたあかね |
| Etiquetas | dress, twintails, sandals, purse, tail, fang, twin ahoge, bracelet, hair ornament, cat ears, neko, sailor collar |
| Personalidad | |
| Birthday | November 26 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 123cm |
| Weight | 25kg |
| Bust | 60cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 63cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chikuwa
Perfil
Chikuwa is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as Femenino Niño with Rojo eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Torikago Scrap March