☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 119830 |
|---|---|
| Nombre | Chloe Mansfield |
| Other Names | クロエ・マンスフィールド |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Tipo de Medio | anime |
| Expresado Por | Rumi Okubo, 大久保瑠美, おおくぼ るみ |
| Etiquetas | hime cut, cap, fingerless gloves, shorts |
| Personalidad | |
| Birthday | July 2 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 180cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
| Hobbies | Learning languages in general |
| Likes | Shooting guns |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chloe Mansfield
Perfil
Anime girl Chloe Mansfield is a character from World's End Harem.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Similar Characters
Also from World's End Harem
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Bobbitbuu joined |
| LaArcdeCiel joined |
Lessar faved Touhou Project
|
7
10
Facebook 

World's End Harem
Lessar faved