|
☰ Links
|
|
| ID | 12089 |
|---|---|
| Nombre | Ririsu Toomine |
| Other Names | 遠峯りりす(とおみね りりす) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Memories Off 6 ~T-Wave~ |
| Tipo de Medio | visual novel |
| Expresado Por | Ayano Niina, 新名彩乃, にいな あやの |
| Etiquetas | hairband, school uniform, bow, stockings |
| Personalidad | |
| Birthday | August 10 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 152cm |
| Personality | Arrogant, Confident, Rude |
| Age | 17 |
| Likes | Grandma, lollipop candy |
| Dislikes | When the other person does not react immediately to her actions or words |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ririsu Toomine
Perfil
Anime girl Ririsu Toomine is a character from Memories Off 6 ~T-Wave~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |


Facebook 
Memories Off (Series)
Memories Off 6 ~T-Wave~
Memories Off 6: Next Relation