|
☰ Links
|
|
| ID | 130306 |
|---|---|
| Nombre | Yuu Maekawa |
| Other Names | 前川 由宇 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Shura no Chikandou |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Etiquetas | gloves, tie, suit, skirt, cap |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuu Maekawa
Perfil
Anime girl Yuu Maekawa is a character from Shura no Chikandou.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
18
13
Facebook 
Shura no Chikandou
SilverWolfKing rated