Haruhime Tougasaki appears in Harem x Shangri-La as a personaje principal character with al cuello rubio / amarillo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 130577 |
|---|---|
| Nombre | Haruhime Tougasaki |
| Other Names | 東ヶ崎 春姫 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Milk Amakawa, 天川みるく, あまかわ みるく |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 157cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 96cm |
| Cup Size | Q |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruhime Tougasaki
Perfil
Haruhime Tougasaki is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
51
15
55
Facebook 
Harem x Shangri-La