Cruel is a sin clasificar character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo known for al pecho rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 13670 |
|---|---|
| Nombre | Cruel |
| Other Names | クレル |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Sin Kurosagi-Iro Shoujo |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Etiquetas | school uniform, stockings, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Height | 140cm |
| Weight | 36kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cruel
Perfil
Cruel is a character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |

Facebook 
Sin Kurosagi-Iro Shoujo