|
☰ Links
|
|
| ID | 13672 |
|---|---|
| Nombre | Saara Tominaga |
| Other Names | 富永 紗有 (とみなが さあら) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Sin Kurosagi-Iro Shoujo |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Reona Sakura, 櫻レオナ, さくら れおな |
| Etiquetas | knee highs, school uniform, hairclip |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 85cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saara Tominaga
Perfil
Anime girl Saara Tominaga is a character from Sin Kurosagi-Iro Shoujo.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|


Facebook 
Sin Kurosagi-Iro Shoujo
SK071 rated