|
☰ Links
|
|
| ID | 137 |
|---|---|
| Nombre | Karen Kamimoto |
| Other Names | 神本 花恋(かみもと かれん) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Koi-iro Chu Lips |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuuki Kajita, 梶田夕貴, かじた ゆうき |
| Etiquetas | hair intakes, school uniform, twintails, heart, twin ahoge, bow, bracelet |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
| Birthday | June 3 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Kamimoto
Perfil
Anime girl Karen Kamimoto is a character from Koi-iro Chu Lips.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Janekei joined |


Facebook 
Koi-iro Chu Lips
Janekei faved