|
☰ Links
|
|
| ID | 148140 |
|---|---|
| Nombre | Rio Kohanai |
| Other Names | 小花衣 凛桜 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saya Kazuki, 花月さや, かづき さや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Kohanai
Perfil
Anime girl Rio Kohanai is a character from Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |

Facebook 
Mama Love! 2 ~Ore no Kanojo wa Ore no Mama ☆ Sewayaki Kyonyuu Rio-mama~