Tamako Konishi appears in Sorauta as a sin clasificar character with hasta los hombros verde hair and verde eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 171 |
|---|---|
| Nombre | Tamako Konishi |
| Other Names | 小西 霊子(こにし たまこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | braid, glasses, shirt, dress |
| Personalidad | |
| Blood Type | O |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamako Konishi
Perfil
Tamako Konishi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Verde hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Sorauta