|
☰ Links
|
|
| ID | 18943 |
|---|---|
| Nombre | Miina Kujou |
| Other Names | 九条 美依奈 , くじょう みいな |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Amaenbo ~Futago Mama to Ecchi na Natsuyasumi~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Masami Katou, 加藤雅美, かとう まさみ |
| Etiquetas | hairband, braids, curly hair, skirt, sandals, necklace |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Bust | 110cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miina Kujou
Perfil
Anime girl Miina Kujou is a character from Amaenbo ~Futago Mama to Ecchi na Natsuyasumi~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
60 
Facebook 
Amaenbo ~Futago Mama to Ecchi na Natsuyasumi~