|
☰ Links
|
|
| ID | 19968 |
|---|---|
| Nombre | Mai Hinata |
| Other Names | 日向 舞 (ひなた まい) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Aneimo Neo Second Sisters |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Tae Okajima, 岡嶋妙, おかじま たえ |
| Etiquetas | school uniform, swimsuit, ponytail, hair ribbon, stockings, dress |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 91cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
4 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mai Hinata
Perfil
Anime girl Mai Hinata is a character from Aneimo Neo Second Sisters.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Negro hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Yuqii joined |

Facebook 
Aneimo Neo Second Sisters