Chitose Ikoma is a sin clasificar character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei known for al cuello rosa hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 20474 |
|---|---|
| Nombre | Chitose Ikoma |
| Other Names | 生駒 千歳 (いこま ちとせ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, hairbow, bow |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 90cm |
| Role | Transfer student |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chitose Ikoma
Perfil
Chitose Ikoma is a character from Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rosa hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Sectex joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Shintai Sokutei