|
☰ Links
|
|
| ID | 22044 |
|---|---|
| Nombre | Red Spirit Olfa |
| Other Names | オルファリル・レッドスピリット |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge, staff, stockings, dress, gloves, twintails, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Height | 138cm |
| Weight | 28kg |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 54cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Red Spirit Olfa
Perfil
Anime girl Red Spirit Olfa is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as Femenino Niño with Rojo eyes and Rojo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Aselia the Eternal -The Spirit of Eternity Sword-
Eternal Aseria Special Edition