|
☰ Links
|
|
| ID | 28046 |
|---|---|
| Nombre | Sarara Mizuhara |
| Other Names | 水原 さらら (みずはら さらら) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, ponytail, hairclip, flower |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarara Mizuhara
Perfil
Anime girl Sarara Mizuhara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Fernando8 joined |

Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!