|
☰ Links
|
|
| ID | 30001 |
|---|---|
| Nombre | Nobara Orina |
| Other Names | 織奈 のばら (おりな のばら) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kicking Horse Rhapsody |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| Etiquetas | school uniform, hair ribbons, braid, stockings |
| Personalidad | |
| Height | 149cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 85cm |
| Birthday | June 30 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nobara Orina
Perfil
Anime girl Nobara Orina is a character from Kicking Horse Rhapsody.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| TGoji24 joined |

Facebook 
Kicking Horse Rhapsody