|
☰ Links
|
|
| ID | 30002 |
|---|---|
| Nombre | Shino Tsuji |
| Other Names | 辻 志乃 (つじ しの) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kicking Horse Rhapsody |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | school uniform, bow, hairclip, ahoge, hinnyuu, knee highs |
| Personalidad | |
| Height | 164cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | August 21 |
| Sign | Leo ♌ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Tsuji
Perfil
Anime girl Shino Tsuji is a character from Kicking Horse Rhapsody.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
| ShadowSpud joined |
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |

Facebook 
Kicking Horse Rhapsody
AkayamiTatsuki faved