|
☰ Links
|
|
| ID | 30425 |
|---|---|
| Nombre | Mayo Kinomoto |
| Other Names | 木ノ本 マヨ, きのもと まよ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Ren'ai 0 Kilometer |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | school uniform, plaid, bow, stockings, twintails, hair ribbons |
| Personalidad | |
| Birthday | August 13 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 163cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayo Kinomoto
Perfil
Anime girl Mayo Kinomoto is a character from Ren'ai 0 Kilometer.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
1
Facebook 
Ren'ai 0 Kilometer
SKyongmania faved