|
☰ Links
|
|
| ID | 3201 |
|---|---|
| Nombre | Manami Nakahara |
| Other Names | 仲原 真奈美(なかはら まなみ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eighteen |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Shizuka Oki, 沖静香, おき しずか |
| Etiquetas | side ponytail, hair bobble, glasses, school uniform |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 100cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Nakahara
Perfil
Anime girl Manami Nakahara is a character from Eighteen.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Gris eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Gris | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 
Eighteen