|
☰ Links
|
|
| ID | 33428 |
|---|---|
| Nombre | Youshi |
| Other Names | 楊志 (ようし) |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hitomi Harada, 原田ひとみ, はらだ ひとみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | March 6 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 158cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 81cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Youshi
Perfil
Anime girl Youshi is a character from Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S