|
☰ Links
|
|
| ID | 33436 |
|---|---|
| Nombre | Kosugi Musashi |
| Other Names | 武蔵 小杉 (むさし こすぎ) |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Noriko Rikimaru, 力丸乃りこ, りきまる のりこ |
| Etiquetas | bloomers, twin ahoge |
| Personalidad | |
| Birthday | September 15 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 161cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 84cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kosugi Musashi
Perfil
Anime girl Kosugi Musashi is a character from Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Gris hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Gris | (Marrón) |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! (2009)
Maji de Watashi ni Koishinasai! (Series) (2009)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! S (2012)
Maji de Watashi ni Koi Shinasai! A (2013)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Mimisara44 joined |

Facebook 