Minatsu Ogata is a sin clasificar character from HoneyComing known for al pecho azul hair and azul eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 35247 |
|---|---|
| Nombre | Minatsu Ogata |
| Other Names | 緒方 美夏(おがた みなつ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | HoneyComing |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | side ponytail, hair intakes, bow |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
| Birthday | May 18 |
| Sign | Taurus ♉ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minatsu Ogata
Perfil
Minatsu Ogata is a character from HoneyComing.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | (Adulto) |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones | Relations Graph
Mother of Mio Ogata
Wife of Hajime Ogata
Step-mother of Kouichirou Ogata
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
HoneyComing